Kalite ve Çevre

 

 

CETCO Iberia'nın kendisine ait bir kalite kontrol laboratuarı bulunmaktadır. Kullanılan hammaddelerin ve nihai ürünlerin, kalifiye teknik personel kontrolünde yürürlükteki uluslararası kalite standartlarına uygun olması ve farklı uygulamalar için ürünlerin fonksiyonelliği sağlanmaktadır. Laboratuarımız hem avrupa standartlarınca gerekli görülen testler hem de farklı koşullarda ürünlerin su yalıtım özelliklerinin simulasyonu için gerekli testleri yapabilecek tüm donanıma sahiptir. 

CETCO Iberia laboratuarı bentonitin jeosentetik bariyerlerden sondaj sıvılarında kullanımına kadar geniş bir yelpazede bentonit analizi yapmak amacıyla hazırlanmıştır. CETCO Iberia bentonit, bentonitin özellikleri, ilgili uygulamalar ve standartlar hakkında engin bilgiye sahip olup, ABD'de 43 yılı aşkın CETCO deneyimi ve kapsamlı AR-GE çalışmaları ile desteklenmektedir.

Cetco ürünlerinin üretildiği fabrikalarımızda kendimize ait kalite kontrol laboratuvarları bulunmaktadır. Kullanılan hammaddelerin ve nihai ürünlerin, kalifiye teknik personel kontrolünde yürürlükteki uluslararası kalite standartlarına uygun olması ve farklı uygulamalar için ürünlerin fonksiyonelliği sağlanmaktadır. Laboratuarlarımız hem avrupa standartlarınca gerekli görülen testler hem de farklı koşullarda ürünlerin su yalıtım özelliklerinin simulasyonu için gerekli testleri yapabilecek tüm donanıma sahiptir. CETCO bentonitin özellikleri ile ilgili uygulamalar ve standartlar hakkında engin bilgiye sahip olup, ABD'de 43 yılı aşkın CETCO deneyimi ve kapsamlı AR-GE çalışmaları ile desteklenmektedir.

 


  

 

 

Copyright 2024 CETCO
Terms Of Use | Privacy Statement