ULTRASEAL®

İleri teknoloji bentonit/polimer alaşımı

 

 

ULTRASEAL bentonit/polimer alaşımı (BPA) oluşturmak üzere kimyasal açıdan dayanıklı, son nesil doğal sodyum bentonit ve hidrolifik polimer ile su yalıtım teknolojisidir.

 

ULTRASEAL olağanüstü bir su yalıtım sistemi sağlar, piyasada mevcut olan hiçbir sistem ile mukayese edilmesi mümkün değildir.

 

Olağanüstü performansının anahtarı en yeni nesil teknolojik işlemlerle elde edilen bentonit/polimer alaşımının benzersiz etkileşimidir. Bu işlem bentonit şişme özelliklerinin geliştirilmesi ve doğal sodyum bentonitten çok daha başarılı geçirgenlik sunarak, iyileştirilmiş direnç ile homojen bir alaşım oluşturur.

 

ULTRASEAL, "BPA" çekirdeği olarak bilinen dokusuz geotekstil lifleri içerisine entegre edilmiş doğal sodyum bentonit ile polimerin kontrollü alaşımından meydana gelir.

 

Burada BPA çekirdeğine bir geomembran ve bir geotekstil eklenerek iki farklı su yalıtım geomembranı elde edilir; ULTRASEAL SP ve ULTRASEAL BT.

 

ULTRASEAL SP, bir polietilen membran ile bir geoktekstil arasına kapsüllenen bir BPA çekirdeğidir, karakteristik yeraltı duvarlarında, tek taraflı kalıp duvarlarda, temel beton yapı ve zeminlerinde, kısacası doğrudan beton uygulamalarında kullanılmak üzere idealdir.

 

ULTRASEAL BT polietilen membrana bileşik bir BPA çekirdeği olarak çift taraflı kalıp duvarlar, geçişli çatılar, üstü açık tüneller ile yeraltı yapıları ve betonarme yapılar için idealdir.

 

Uygulamalar

 

ULTRASEAL SP

  • Dikey ve yatay temel yapıları
  • Bitişik kazıklar, sekant ve saclar
  • Tek taraflı kalıp duvarlar

ULTRASEAL BT

  • Dikey ve yatay temel yapıları
  • Kalıp Çift taraflı duvarlar

 

Ultraseal montajda üstün performans elde etmek amacıyla küçük rulolar halinde tedarik edilir.

Veri Listeleri
 Title
Copyright 2024 CETCO
Terms Of Use | Privacy Statement